TEENUSED

 

Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere-ja lümfiringet, ergutab ainevahetust ning mõjub rahustavalt ja valuvaigistavalt ning massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. Protseduuri aeg 60 min.

Hiina massaaži eesmärgiks on parasümpaatilise närvisüsteemi aktiveerimine sisemise tasakaalu saavutamiseks ja energiakanalite aktiveerimine. Selleks kasutatakse punktide mõjutamist akupressuurina manuaalselt ja/ või erinevast materjalist abivahendiga, mokša sigari või mokša lambiga soojendades. Protseduuri aeg 60 min.

Meemassaaž aitab parandada vereringlust nahas ja -aluskoes. Ergutab lümfisüsteemi ning soodustab naha loomulikku puhastumist. Nahk muutub elastseks ja siidiseks ning pinguldub.Meemassaaž on efektiivne külmetuse, närvi-, liigesevalude ja stressi puhul. Kasutatakse tselluliidi vastaseks raviks, kuna tugevdab vere juurdevoolu kudedesse. Protseduuri aeg 60 min.

Tselluliidimassaaž on mõeldud keha probleemsete piirkondade töötlemiseks tselluliidi puhul. Tselluliidi massaaž kiirendab ainevahetust, aktiviseerib lümfivoolu, lõhustab rasvkude. Sihtgrupp on beebikaalu langetajad, ülekaalulised inimesed. Protseduuri aeg 60 min.

Reiki (universaalne eluenergia), teraapias voolab energia praktiseerija kätest keha poole ja see kasutatakse ära naha, elundite ja immuunsüsteemi tervendamiseks ning keha vabastamiseks toksiinidest. Käte panemine keha peale või isegi keha kohale aitab kõrvaldada energia blokeeringuid ja luua sügava lõõgastustunde. Protseduuri aeg 60 min.

Kosmeetiline näomassaaž - Protseduuri aeg 30 min.

Aroomimassaaž on kergetel pindmistel silumisvõtetel põhinev, taimede eeterlike õlide raviomadusi kasutav ja suunatud nii lõõgastumisele kui kõige mitmekesisemate haiguste mõjutamisele. Protseduuri aeg 60 min.

Kõrvaküünalde ravi lõõgastumiseks  unetusest vabanemiseks, stressi korral, külmetuse korral ninakõrvalkoobaste ventilatsiooni ergutamiseks, kõrvavaigu pehmendamiseks. Tugevam on mõju rahuliku muusika ja aroomide keskkonnas. Protseduuri aeg 30 min.

 

Seljavenitusprotseduuri eesmärgiks on seljavaludest vabanemine oma keharaskuse mõjul selgroo normaalse asendi taastamiseks. 

 

 

Parafiinhooldus kätele on nahka hooldava, vereringet parandava ja liigeste liikuvust suurendava toimega. Protseduuri aeg 30 min.